BÜYÜKADA KONAK

BÜYÜKADA KONAK

   İstanbul’un incisi, Prens Adası namıyla da maruf Büyükada’da Marmara’nın mavi  sularının karşısında, ruh okşayan yeşillikle rengarenk çiçeklerin buluştuğu bahçeye ilk  olarak 1979 yılında “Büyükada Köftecisi” adıyla kurulmuş olan işletmemiz, 1986 yılında  “Büyükada Konak Et ve Balık Lokantası” adıyla lezzet serüvenine devam etti. Başarılı  yönetim ve disiplinli çalışma neticesinde işletmemiz 1995 yılında “ Konak Gıda Turizm İnşaat Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi” adı altında şirketleşerek büyüdü.

    Müşterilerden gelen yoğun ilgi ve artan talep sebebiyle Büyükada’da ilk defa Self-Servis sistemine geçilerek Türk mutfağına ağırlık verildi, çeşitler artırıldı ve her şeyin 1. sınıf kalite olmasına özen gösterildi.

   2005 yılında Büyükada Konak çalışma sistemini geliştirdi ve dekoratif düzenlemelerle tamamen yenilendi. Medine’de Medine Konak Restaurant açıldıktan sonra bütün şirketlerimizin tek bir çatı altında birleşmesi ve daha büyük hedeflere daha büyük adımlarla varılması amacıyla “Düzcanlar Grup” kuruldu.

Diğer Restoranlar

1979 yılından beri İstanbul Büyükada'da faaliyet gösteren Konak Restaurant hizmet ağını genişleterek Suudi Arabistan'ın Mekke şehrinde Mekke Konak Restaurant Medine şehrinde Medine Konak Restaurant şubelerini hizmete açmıştır.

Restaurantlarımız